Wypatrz swoją własną, osobistą Konstelację!
4.jpg


Od kilku dni na naszej stronie dostępne są pierścionki i kolczyki z kolekcji KONSTELACJE. Znane Wam dobrze z targów i bezpośrednich spotkań, urzekają od pierwszego spojrzenia - i dotyku :)

Ręcznie wykonane ze srebra, wysadzane kamieniami,niektórym przypominają sygnety. Jednak miękkie i opływowe kształty sprawiają, że pierścionki są wyjątkowo wygodne i zdecydowanie bardzo osobiste...

Wiemy, że nie lubicie się z nimi rozstawać. Dyskretnie eleganckie, bez ostentacji, a jednak wyjątkowe i oryginalne, gdy trzeba, przykują uwagę niecodzienną formą i błysną fasetką doskonale oszlifowanych kamieni.


Ciekawe czy zgadniecie, co było pierwszą inspiracją przy tworzeniu kolekcji?  Wcale nie było to rozgwieżdżone niebo. Zaczęło się od zdecydowanie bardziej przyziemnych skojarzeń, a mianowicie od ... sęków i pni ściętych drzew. Sękate pierścienie pączkowały, odgałęzień przybywało, na niektórych krawędziach pojawiły się regularne układy kamieni. W pewnym momencie okazało się, że zamiast sęków trzymamy w dłoniach stacje kosmiczne, układy planetarne i całą harmonię wszechświata ;)


Oksydowane (patynowane) srebro, w głęboko czarnym, matowym odcieniu połączyliśmy z jasnym błękitem topazów i dębowo brązowym dymnym kwarcem. 

W wersji słonecznej na srebro nałożyliśmy warstwę 22. karatowego złota. 

W wersji księżycowej proponujemy matowe srebro.

W skład kolekcji wchodzi kilka modeli pierścionków, trzy modele niewielkich kolczyków na sztyfcie oraz delikatne zawieszki - dostępne wkrótce. 

W Polsce kolekcja KONSTELACJE jest aktualnie dostępna wyłącznie na www.by-jewellery.com

Zapraszamy :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl