"... i żyli długo i szczęśliwie" - czyli pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne
8.jpg


Uwielbiamy baśnie ze szczęśliwym zakończeniem...  

Uwielbiamy też tajemnicze podchody wokół pierścionków zaręczynowych i długie (lub krótsze) narady w sprawie obrączek ślubnych

Wyjątkowe wymagania i specjalne okazje stają się impulsem do realizacji fantastycznych klejnotów. Dopracowujemy je tak, by każdego dnia przypominały o ważnych chwilach i by nigdy się nie znudziły. Cieszymy się bardzo, że coraz częściej możemy być z Wami w tych najważniejszych i najpiękniejszych chwilach. 

Gdy przychodzicie po pierścionek zaręczynowy, gdy wiemy już, że powiedziała TAK, gdy wracacie po obrączki, a potem po naszyjnik na 30 rocznicę ślubu :) 

A gdy nasze obrączki mają trafić do zakochanych par nie tylko z Warszawy czy Gdańska, ale także z Kopenhagi, Antwerpii czy Dżakarty, stajemy na głowie by stworzyć obrączki, które zostaną z nimi na zawsze.


Często pytacie, czy mamy katalog pierścionków zaręczynowych i obrączek. Otóż mamy :)  

Stworzyliśmy bazę kilkunastu modeli, które najlepiej oddają nasz styl. Wiemy już, że kilka z nich skradło Wasze serca i że będą niedługo dostępne w naszym sklepie on-line.


Ale najbardziej lubimy gdy nasze propozycje stają się  punktem wyjścia do powstania zupełnie indywidualnych projektów. Lubimy, gdy opowiadacie, co jest dla Was ważne, co się podoba, a co zupełnie „nie leży”. 

Wspólnie wybieramy materiały (złoto? żółte czy białe? a może takie i takie i jeszcze różowe? jakiej próby? oprawiamy kamienie? garść diamentów czy lepiej szafir - taki jak w pierścionku zaręczynowym, nad którym pracowaliśmy w zeszłe wakacje?), szkicujemy projekt, jeśli trzeba - wykonujemy prototypy, nanosimy poprawki i dopracowujemy wszystko tak,  by wreszcie mogły powstać. Te jedne, jedyne, wyjątkowe, po prostu Wasze.

Dlatego jeśli chcecie zamówić pierścionek zaręczynowy lub obrączki, z prawdziwą przyjemnością spotkamy się z Wami i omówimy wszystkie niezbędne szczegóły. 

Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl